אודותינו 2018-05-18T09:42:03+00:00

במה אנחנו מאמינים?

איכות במחיר הוגן עם השירות והיחס הטוב ביותר
כי אצלנו ברומרו, זה לכל החיים.

אנו מאמינים שהתהליך לרכישת טבעת אירוסין אינו חייב להיות מסובך ויכול להתבצע באופן פשוט באינטרנט ללא סיכונים וכאב ראש מיותר. אנחנו רוצים להעשיר את ידע הלקוח לגביי הפרטים והדקויות שברכישת היהלום ובכך לעזור לו לבחור את היהלום המושלם עבורו. אצלנו תמצאו תכשיטי יוקרה, בעלי תעודות של מכון GIA, מהאיכותיים ביותר שנמצאים כיום בשוק

רומרו-במה-אנחנו-מאמינים

ההבטחה של רומרו
בלי אבל ובלי חבל

מחיר הוגן ברומרו
יהלום שנרכש בבורסה מובייל


מחיר הוגן

תכשיטי “רומרו” מיובאים ישירות מהבורסה, לכן איננו מחזיקים ציוד יקר ערך או שוכרים משרדים,
מצב זה מאפשר לנו לתייג תכשיטים במחיר נמוך יותר עד 50% מאשר תכשיטנים מקומיים.
החיסכון בשיטה הזו מאפשר ללקוחותינו ליהנות ממחירים משתלמים.

סטנדרט איכות היהלומים ברומרו

איכות של רומרו

ללא סיכון וכאב ראש
כיום בעידן הטכנולוגי תהליך הקנייה באינטרנט הפך פופולרי. תהליך הרכישה אצלנו נועד להיות איכותי, נוח ובטוח, ומאפשר לכם לעשות את הבחירה הטובה ביותר במינימום זמן וכאב ראש.

איכות במחיר הוגן
על מנת להבטיח איכות, אנו דואגים לספק רק יהלומים בסטנדרטים גבוהים. אצלנו אתם למעשה מדלגים על שרשרת התיווך שהיהלומים עוברים עד עצם הגעתם פיזית לחנות, בשל כך אנו יכולים להציע לכם את המחירים הכי אטרקטיביים בישראל, ללא דמי תיווך מיותרים. אנו בטוחים שהמחירים שתמצאו אצלנו הם בין המשתלמים ביותר בשוק.

לא סיפור ארוך
מי אמר שתהליך רכישת טבעת יהלום חייב להיות ארוך ומסובך? הרכישה אצלנו מתבצעת אונליין במחשב באתר בעל מגוון רחב של תכשיטים, בשעות שהכי נוחות לכם וללא צורך לצאת מהבית. אנחנו נדאג לשליח עד הבית.

כאן בשבילך
חשוב לנו להיות אתכם במשך כל התהליך וגם אחריו. בכדי לעזור לכם לעשות את הבחירה המושלמת, אנו תמיד זמינים בצ’ט אונליין וגם בקו טלפוני למתן מידע כללי ומקצועי על היהלומים ואף הסברים על תהליך הרכישה.

טבעת אירוסין
לבחירת טבעת אירוסין