דף הבית » איך לבחור טבעת אירוסין?
איך לבחור טבעת אירוסין? 2018-02-18T22:33:41+00:00

איך לבחור טבעת אירוסין?

טבעת אירוסין הינה טבעת המסמלת אהבה ונצחיות. לכן ישנם 4 מרכיבים עיקריים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת טבעת אירוסין

בחירת היהלום: כל יהלום מאופיין על ידי מרכיביו, הנקראים “ארבעת ה-C” של היהלום (4C): חיתוך, צבע, נקיון ומשקל. על מנת לבחור את היהלום הטוב ביותר בהתאם לתקציבכם האישי, תוכלו לקרוא כאן כיצד לעשות זאת.

בחירת מתכת: זהב צהוב, לבן או פלטינה. פלטינה נחשבת למתכת יקרה בשל עמידותה לאורך שנים, כמו כן העלות לצורך תיקונה נחשבת יקרה במידה וישנו נזק.

עיצוב הטבעת: רצוי לבחור עיצוב המותאם לאישיות ואופי האדם העונד את התכשיט. קיימים בשוק מגוון אפשרויות עיצוב – כשהמוכרת והפופולרית ביניהן הינה הצורה הקלאסית, המדגישה את היהלום המרכזי, כשיהלומים קטנים משובצים בצידיה.

תעודה ואחריות:
בעת רכישת היהלום עם הטבעת אתם מקבלים תעודה המהווה אסמכתא לאותנטיות התכשיט. תעודה זו מהווה תעודת זהות ליהלום והיא מייצגת את ערכו, לכן אל תרכשו יהלום שמגיע ללא תעודת מעבדה גמולוגית חיצונית מוכרת. ב”רומרו” אתם מקבלים תעודת GIA, זוהי מעבדה גמולוגית (מכון אמריקאי) המוכרת ברמה בינלאומית. תכשיטנים מוכרים לרוב יתנו לכם תעודת אחריות על התכשיט עם אפשרות להחזר כספי. לפני הרכישה זכרו לברר עם התכשיטן מה כוללת האחריות ומהי מדיניות ההחזר הכספי.

במידה ואתם זקוקים לעזרה בבחירת טבעת אירוסין מושלמת עבורכם, הרגישו חופשי לשלוח לנו הודעה בצ’ט או לחייג בטלפון ואנו נשמח לעמוד לרשותכם כדי לתת הכוונה וייעוץ מקצועי.