דף הבית » אפשרויות תשלום
אפשרויות תשלום 2018-03-06T14:01:49+00:00

אפשרויות תשלום

אנו מאפשרים מספר מגוון של אפשרויות תשלום, על מנת לשפר את חווית הקנייה ולהתאים אותה ככל האפשר לכלל לקוחותינו. בין אפשרויות התשלום תוכלו למצוא: העברה בנקאית, תשלום בכרטיסי אשראי ו-PayPal. כמו-כן, אנו מכבדים עסקאות תשלומים (קרדיט) של עד-12 תשלומים ללא ריבית, בעסקאות המתבצעות ע”י כרטיס אשראי.

 

תשלום בכרטיס אשראי

אנו מכבדים את כרטיסי האשראי המקובלים והנפוצים ביותר בשוק, שהם: ישראכרט, Visa, Master Card, American Express. התשלום בכרטיס האשראי מתבצע דרך סולק מאובטח באתר התומך בפרוטוקול PCI.

לרוב, בתשלום כרטיס האשראי, המשלוח נעשה לכתובת החיוב של כרטיס האשראי. בעסקה ראשונה, לצורך אימות העסקה בכרטיס אשראי, אנו עשויים לבקש לספק מידע נוסף כגון: צילום ת.ז, אישור כתובת חיוב וכיו”ב…

 

תשלום בהעברה בנקאית

לקוחות רבים מעדיפים להעביר את התשלום בהעברה בנקאית, ללא שימוש בכרטיס אשראי.

לאחר ההזמנה באתר, אתם תקבלו הוראות פשטות לביצוע העברה בנקאית. כאישור לביצוע ההעברה, שילחו לנו את מספר האסמכתא אותו תקבלו מהבנק שלכם, בצירוף מספר ההזמנה.

 

תשלום בפייפאל PayPal

פייפאל הינו סולק בינלאומי מוכר, המאפשר תשלום ע”י כרטיסי אשראי, ולמחזיקי חשבון פייפאל תשלום דרך החשבון. אנו מכבדים תשלום דרך פייפאל, במקרה זה, כמו במקרה של תשלום בכרטיס האשראי, אנו עשויים לבקש לספק מידע נוסף לאימות התשלום: כגון צילום ת.ז או רישיון נהיגה של בעל החשבון, אישור כתובת לחיוב וכיו”ב…

 

עסקאות תשלומים, קרדיט

אנו מאפשרים ללקוחותינו לשלם עבור העסקה בתשלומים, ומציעים של עד-12 תשלומים ללא ריבית. עסקאות התשלומים אפשריות רק עבור כרטיסי האשראי.