דף הבית » מדיניות פרטיות
מדיניות פרטיות 2018-02-06T16:23:49+00:00

מדיניות פרטיות

אנו ברומרו דואגים לשקיפות מולכם, הגולשים והלקוחות שלנו, כמו כן, דואגים לפרטיותכם, אי לכך, פרסמנו מדיניות פרטיות המפרטת בשפה ברורה ככל האפשר אודות מדיניות הפרטיות הנהוגה אצלנו.

 

במה עוסקת מדיניות הפרטיות?

מדיניות הפרטיות מפרטת את הפרטיות הנהוגה באתר https://romero.co.il (להלן:”אתר”, “האתר”), בין היתר, איזה מידע האתר אוסף אודות המשתמשים, כיצד ברומרו משתמשים במידע זה. מידע פרטי הינו כל מידע סביר, לצורך שימוש סביר, אותו ניתן לקבל אודותיך, הן דרך טפסי הרישום באתר בהם הינך מעביר את המידע מרצונך החופשי, אם ברצונך להירשם, טופסי הרשמה לרשימת התפוצה אם הינך מחליט להיות חלק ברשימת התפוצה של רומרו, במידה והינך פונה אלינו דרך הצ’אט באתר, או מידע סטטיסטי לרבות מידע אודות אופן הגלישה שלך וכיו”ב…

 

כללי:

 1. מדיניות הפרטיות מנוסחת בלשון זכר לנוחות בלבד, והיא חלה באופן זהה גם על נשים.
 2. מדיניות הפרטיות הינה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש באתר.
 3. ברומרו רשאים לשנות את מדיניות הפרטיות מפעם לפעם, אי לכך, הינכם מתבקשים לקרוא את מדיניות הפרטיות בטרם שימוש באתר.
 4. באם הינכם חושבים כי פרטיותכם נפגעה באופן כלשהו, אנא פנו אלינו בהקדם באחד מאמצעי ההתקשרות הזמינים לכם כאן, ואנו נדאג לתת לכם מענה מהיר ואיכותי.

 

פרטים, מידע אישי ומסירתם:

 

הגלישה באתר אינה מחייבת הרשמה או מסירת מידע אישי, אולם אזורים מסוימים באתר מחייבים להירשם או למסור מידע אישי, כגון: אזור משתמש, רשימות מועדפים, רשימת תפוצה, במסגרת שיחת צ’אט עם נציגינו ורכישה. כל אזור מלווה בטופס הרשמה או מסירת פרטים ברכישה. אינך חייב למסור את פרטיך ולהירשם באתר או לעשות רכישה, במידה וכן תחליט להירשם או לבצע רכישה או כל פעולה אחרת המצריכה מסירת פרטים אישיים – הינך מוסר את פרטיך מרצונך החופשי.

 

מידע אותו אנו אוספים במסגרת השימוש באתר:

במהלך השימוש באתר, אנו עשויים לאסוף אודותיך מידע לצרכים סטטיסטיים, ולהשתמש בכלים של צד ג’ לצורך איסוף ועיבוד מידע זה. מידע זה יכול לכלול את הדפים בהם הינך גולש, סוג מכשיר ומערכת ההפעלה, מיקוד וכתובת IP וכו’…

 

רשתות חברתיות לצורך שיתוף המידע והתחברות לאתר:

אנו מאפשרים בין היתר להירשם ולהתחבר לאתר באמצעות רשתות חבריות פייסבוק וגוגל. במסגרת הרישום או ההתחברות אנו מקבלים את הפרטים האישיים שלכם מרשתות החבריות בכפוף לאישורכם ומדיניות הפרטיות של אותן הרשתות. אינכם חייבים להתחבר או להשתמש ברשתות החברתיות הינכם עושים זאת מתוך בחירה.

 

כמו כן, באתר ניתנת האפשרות לשתף תכנים ברשתות חברתיות ופלטפורמות נוספות, יש להבהיר כי השיתוף נעשה ע”י פלטפורמות חיצוניות במסגרת מדיניות הפרטיות שלהם.

 

השימוש במידע:

במידע אותו תמסור במסגרת מילוי הטפסים, ההרשמה, לצורך התחברות לצ’אט, ההזמנה ורשימת התפוצה, כמו גם המידע אותו אנו אוספים נעשה שימוש בהתאם למדיניות האתר ומדיניות הפרטיות ובהתאם לכל דין, להלן פירוט השימוש:

 1. על מנת לנתח נתוני גלישה, ושיפור האתר ותכניו.
 2. על מנת לשמור עבורך את רשימות המועדפים, ולהציג לך את התוכן המעניין אותך ביותר בכניסתך הבאה.
 3. על מנת לשמור את פרטי ההרשמה שלך, ובכדי שלא תצטרך להזינם שוב וצורכי התחברות והזמנה.
 4. על מנת לשמור את המוצרים שאהבת בסל הקניות, ולספק לך את חווית הרכישה הנוחה ביותר.
 5. על מנת לשלוח מידע שיווקי ופרסומי, עדכונים ומבצעים. כמו כן, לשלוח מידע אודות סטטוסי הזמנות, שינויי מדיניות וכיו”ב…
 6. על מנת לשלוח את המוצרים אותם רכשתם לכתובת אותה הזנתם בעת ההזמנה.
 7. ליצירת קשר עמך בעקבות בקשה, או כי קיים צורך בכך לדגומא לצורך עדכון ההזמנה, אימות אמצעי תשלום וכיו”ב…
 8. לצורך עיבוד מידע סטטיסטי אודות אופן הגלישה והעברתו לצד ג, מידע זה הוא מידע סטטיסטי ולא מזהה אותך באופן אישי.
 9. לכל מטרה חוקית ומוסרית אחרת המפורטת המדיניות הפרטיות או תנאי השימוש באתר.

 

מסירת המידע לצד ג:

אנו לא נמסור או נעביר לצד ג מידע אישי אודותיך, אלא במקרים הבאים:

 

 1. כאשר דבר זה יידרש על ידי צו שיפוטי, או צו מטעם רשום אשר לה את הסמכות השיפוטית לדרוש מידע זה, המורה לנו לעשות כן ולמסור את המידע לצד ג.
 2. במידה ותפר את תנאי השימוש באתר, או כי תעשה פעילות בלתי הולמת ולבתי חוקית ונדרש לנקות באמצעים שיפוטיים כנגדך.
 3. באם יתנהל הליך שיפוטי בינך ובין רומרו או מי מטעמנו.
 4. לצורך קיום סדיר ותקין של האתר.
 5. במידה ונהיה סבורים ובתום לב כי הדבר דרוש על מנת לפגוע פגיע ברכושך או קניינך, או פגיע ברכושו או קניינו של צד ג.
 6. אנו נהיה רשאים לחלוק מידע זה עם גופים חיצוניים אשר עובדים יחד איתנו, ועליהם לפעול לפי התנאים המפורטים במדיניות הפרטיות הנ”ל. לדוגמא: חברת שליחויות, לצורך אספקת המוצר עד אליך וכיו”ב…
 7. במידה ואנו נשנה את פעילותנו או המסגרת המשפטית, נוכל להעביר את המידע הנאסף למסגרת החדשה, תוך שמירה על מדיניות פרטיות זאת.
 8. באם נקבל ונאמת בקשה מפורשת ממך ובכתב.

 

שמירת המידע:

מידע אותו אנו אוספים נשמר בשרתי האחסון בהם אנו משתמשים, ובשרתי חברות חיצוניות איתם אנו חולקים מידע זה במסגרת מדיניות הפרטיות הנ”ל. כמו כן, המידע עשוי להיות שמור בשרתים אשר נמצאים בחו”ל ומחוץ לגבולות ישראל, בהסכמתך עם מדיניות זו, הינך מסכים לשמור את המידע מחוץ לגבולות ישראל.

 

אבטחת המידע:

אנו עושים כל מה שביכולתנו על מנת לבחור את ספקי אחסון ואבטחת המידע הטובים ביותר. אך אין אנו נושאים באחריות באם המידע נגנב כתוצאה מפריצה או מתקפה או כל התערבות שלא בשליטתנו.  כמו כן, אין אנו סבורים כי המידע הינו מאובטח מפני פלישה בלתי חוקית ומוסרית, בהיותך מסכים עם מדיניות הפרטיות, הינך מסכים עם מגבלות אלו.

 

תאריך עדכון אחרון: 16, ינואר 2018