תנאי שימוש 2018-02-06T16:25:21+00:00

תנאי שימוש

כללי:

 1. תקנון האתר מבטא את תנאי השימוש באתר https://romero.co.il , כמו גם תנאי רכישה, רשימת תפוצה, מדיניות משלוחים, ומדיניות החזרים.
 2. האתר המאפשר לרכוש תכשיטים ומופעל ע”י רומרו (ע.מ 322148925).
 3. אנו פעלנו במאמץ רב לכתוב תקנון זה בשפה פשוטה, ובאופן קריא וברור. השימוש באתר לרבות: גלישה, רכישה, עיון, מותנה בהסכמה עם התנאים המפורטים בתקנון זה, אם אינכם מסכימים עם התקנון, הינכם מתבקשים לחדול מהשימוש באתר.
 4. אנו שומרים על הזכות לשנות את התקנון מעת לעת, השינויים בתקנון יכנסו לתוקף ברגע פרסומם, לכן, הינכם מתבקשים לעיין ולהתעדכן בכתוב בתקנון.
 5. האתר מאובטח בפרוטוקול SSL.
 6. לבצעה פעולות ולרכוש באתר רשאי כל אדם כל עוד מלאו לו 18 שנים, וברשותו כרטיס אשראי בתוקף.
 7. ההזמנה תתקבל ותשלח לרוכש בזמן במידה ומתקיימים התנאים הבאים:
  1. ניתן אישור מחברת הסליקה או מהבנק (על העברה בנקאית), כי התשלום בוצע.
  2. הגולש הזין את פרטיו באופן תקין, לרבות פרטיו האישיים, ופרטי כתובת למשלוח המוצר.
  3. לא חל כח עליון אשר מעקב את המשלוח שלא בשליטת רומרו או מי מטעמו.
 8. התקנון מנוסח בלשון זכר לנוחות בלבד, והוא פונה לזכר ונקבה כאחד.
 9. רומרו רשאית לערוך ולעדכן את התקנון מפעם לפעם, על כך תפורסם הודעה ברשתות החבריות, בדוא”ל (למשתמשים הרשומים ברשימת התפוצה). על מנת להתעדכן, הינכם מתבקשים לקרוא את תנאי השימוש בטרם הגלישה או הרכישה באתר.

 

אבטחת המידע ופרטיות:

ברומרו שמים כדגש עליון את אבטחת המידע ואת פרטיות הגולשים והקונים, אי לכך אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לדאוג לפרטיותכם. אתם מוזמנים ומתבקשים לקרוא בהרחבה בדף מדיניות פרטיות באתרינו, בו מפורטת מדיניות הפרטיות שלנו.

 

תנאי הרכישה ואופן התשלום:

 1. בעת ביצוע ההזמנה תדרשו להזין את הפרטים האישיים לרבות: שם פרטי, שם משפחה, ת.ז, כתובת דוא”ל, דרכי התקשרות, כתובת מגורים וכתובת למשלוח וכיו”ב בהתאם לטופס ההרשמה והרכישה ודרישותיהם.
 2. אנו משתמשים בנתונים אלה לצורך ביצוע ההזמנה, הנפקת חשבונית, משלוח המוצר, התקשרות וכו… אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לאבטח את הנתונים בהתאם למדיניות פרטיות המפורטת באתר. 
 3. לתשומת לבכם, מתן לפרטים כוזבים הינה עבירה פלילית על החוק, הינכם נדרשים למסור פרטים אמתיים. כמו כן, רומרו שומרת את הזכות לאמת מולכם את הפרטים ואת זהותכם.
 4. בתום תהליך ההזמנה, ולאחר אישור מחברת הסליקה ורומרו, יקבל הלקוח את אישור ההזמנה בצירוף מספר הזמנה ייחודי לכתובת הדוא”ל אותה הוא ציין בהזמנה, בעצמאותו מתבצע מעקב אחר ההזמנה.
 5. אנו עובדים עם אמצעי הסליקה הבאים: כרטיס אשראי בתוקף / PayPal / העברה בנקאית.
 6. העסקה תושלם רק לאחר קבלת אישור סופי מחברת האשראי, ואישור על קבלת העסקה ע”י רומרו. רומרו שומרת לעצמה את הזכות לאמת את פרטי הקונה בטרם האישור.
 7. רומרו שומרת לעצמה את הזכות לא לאשר את העסקה ללא פירוט סיבה לסירוב.
 8. יש לפעול בהתאם להוראות בטופס ההזמנה באתר.

 

אספקת המוצר:

 1. הלקוח יקבל את המוצר בטווח זמן אשר מצוין בעת ההזמנה, ולא יאוחר מ-14 ימי עסקים, אלא אם כן, סוכם ותואם אחרת מול הלקוח.
 2. עם ההזמנה, הלקוח יקבל קופסה מעוצבת, שקית, תעודה על היהלום ותעודת אחריות. כמו-כן, רומרו רשאית להוסיף פריטים נוספים להזמנה כגון: ברושור, קופון הנחות, ערכה לניקוי יהלום כיו”ב…
 3. רומרו אינה אחראית על עיכובים אשר נוצרו מסיבה אשר לא בשליטתה, אולם, רומרו מתחייבת לעדכן את הלקוח, ולהיות בקשר הדוק עמו.

 

האחריות ברומרו:

רומרו רואה בראש סדר עדיפויותיה שירות הוגן וראוי ללקוח גם לאחר הרכישה, אי לכך, האחריות ברומרו כוללת:

 1. שינוי ראשון למידת הטבעת ללא עלות תוך 60 יום מיום הרכישה. על מנת לבקש שינוי מידה ללא עלות, אנא צרו עמנו קשר
 2. בטרם האספקה המוצר עובר בקרת איכות, ובמסגרת האחריות אנו נאפשר לכם לקבל ניקוי תכשיט, שיבוץ אבן מרכזית במידה והיא יציאה מהמקום (ולא אבדה), פוליש וכל זאת ללא עלות נוספת.
 3. במידה וקיים פגם בייצור המתכת, אנו מתחייבים לתקן אותו ללא עלות. בטרם תחילת העבודה, אנו נבצע הערכה מקצועית וקפדנית, ונעדכן את הלקוח בטרם תחילת ביצוע התיקון באם מדובר בפגם בייצור או פגם כתוצאה משימוש בלתי סביר, במידה והתכשיט נפגע משימוש בלתי סביר, אנו נציע ללקוח תיקון לשיקול דעתו הבלעדית בכפוף להצעת מחיר לעבודה.

 

החלפה ושדרוג המוצר:

 1. ניתן להחליף את המוצר שנרכש ברומרו תוך 30 ימי עסקים, במידה ולא נעשה כל שימוש במוצר, ותנאי ההחלפה כדלהלן:
 • החלפה במוצר שווה ערך – ללא עלות.
 • החלפה במוצר בעל ערך נמוך יותר – יינתן זיכוי כספי לפי החישוב הבא: עלות המוצר היקר פחות עלות המוצר בעל ערך נמוך.
 • החלפה במוצר בעל ערך גבוה יותר – הלקוח יזכה את רומרו בהפרש שיהווה תוספת לפי החישוב הבא: עלות המוצר בעל ערך הגבוה פחות עלות המוצר בעל ערך נמוך.
 1.  לפי מדיניות השדרוג של רומרו, כל לקוח רשאי לשדרג את התכשיט שרכש בתכשיט אשר מחירו גבוהה לפחות X2 ממחיר התכשיט הקיים בתוספת עלות ההפרש. במקרה זה, רומרו תזכה את הלקוח במחיר מלא עבור התכשיט הקיים במחיר “מחירון”, בתנאי שמצב התכשיט הינו טוב, וכי מצורפת תעודה גמולוגית אותה קיבל הלקוח ליהלום המרכזי, וכי לא הייתה התערבות של תכשיטן חיצוני בטבעת.

 

מדיניות ביטולים והחזרות:

 1. ניתן לבטל את הרכישה בתוך 30 יום מיום הרכישה, עם החזרת המוצר ולקבל זיכוי כספי מלא. יש להחזיר את המוצר טרם חלפו 30 יום ממועד הרכישה,  במצבו החדש והמקורי, וללא סימני שימוש או לבישה, ללא התערבות חיצונית של תכשיטן, וללא כל שימוש באשר הוא במוצר. יש להחזיר את המוצר באריזתו המקורית כפי שהתקבל, הכוללת את כל החומרים אשר התקבלו עם המוצר, לרבות: קופסה, תעודה גמולוגית מקורית, וכיו”ב… עם קבלת המוצר, הוא יישלח לבדיקת מצבו, אם הבדיקה תקבע כי ישנן סימני לבישה ברורים, התערבות חיצונית, פגם שנעשה למוצר, וכי לא הוחזר במצבו ההתחלתי, זיכוי כספי לא יתאפשר.
 2. לא ניתן לקבל זיכוי כספי על מוצרים שנעשו בהזמנה אישית.
 3. על מנת לפתוח בקשה להחזר, ולקבל מידע נוסף על ההחזרות, יש לצור קשר או לקרוא בדף מדיניות החזרות באתר.

 

פרטיות:

 1. ברומרו דוגלים לשמור על פרטיות הלקוח והגולש, אי לכך אנו גיבשנו מדיניות פרטיות הזמינה ונגישה באתרנו. 

 

גרסה אחרונה: 16, ינואר 2018